Brown & Co Home Staging dysponuje wiedzą i doświadczeniem w zakresie aranżacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Nasi Klienci szczególnie cenią sobie nasz profesjonalizm i niezależność oraz kompleksowe podejście do projektu. Brown & Co Home Staging stara się włączać do zespołu ludzi o największych talentach, żeby zapewnić Klientom usługi najwyższej jakości.

Rozwiązania

Naszą rolą jest zapewnienie Państwu praktycznych i sensownych rozwiązań we wnętrzach niedużym kosztem, które są skuteczne i dają możliwości przeprowadzenia udanych i szybkich transakcji w nieruchomościach. Zachęcamy Państwa do skorzystania z porad naszych specjalistów i czerpania z doświadczenia, jakie zdobywaliśmy za granicą, a które ugruntowaliśmy na polskim rynku, gdzie pracujemy do chwili obecnej.

O mnie

Ewelina Kosińska jest Certyfikowaną Home Stagerką (Home Stagers Network Polska) Zarządcą Nieruchomości, Office Managerem oraz magistrem Filologii Angielskiej. Dołączyła do Brown & Co w 2008 roku i zajmuje się przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia, jak również realizacją projektów, aranżacją wnętrz, administrowaniem nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, jak również tłumaczeniem dokumentów na potrzeby biura oraz researchingiem. Ewelina współpracuje z klientami z Polski i zagranicy w zakresie Home Stagingu, kompleksowego zarządzania ich nieruchomościami, przygotowania ofert kupna i sprzedaży oraz przeprowadzenia procesu zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Ewelina posiada również certyfikat ukończenia Kursu Aranżacji Wnętrz, która jest także jej pasją dzięki czemu efektywnie przeprowadza projekty.